System SSR Polska -usuwanie odprysków, otarć i bardzo głębokich rys

Usuwanie odprysków, otarć i bardzo głębokich rys opatentowanym systemem SSR

Cena od 149,00zł

System SSR to odpowiedź na bolączkę wielu właścicieli samochodów z częściowymi uszkodzeniami nadwozia. Bez lakierowania- a więc i bez utraty wartości pojazdu- możemy usunąć takie uszkodzenia lakierowanych powierzchni jak:

  • otarcia
  • odpryski
  • głębokie rysy sięgające nawet podkładu

Najważniejszą zaletą SSR jest mało inwazyjny sposób naprawy uszkodzenia. Naszej ingerencji poddawany jest wyłącznie uszkodzony fragment nadwozia, a nie jak w przypadku tradycyjnych metod lakierniczych cały element karoserii. Naprawiamy wyłącznie samo uszkodzenie uzupełniając je odpowiednio dobranym kolorystycznie preparatem SSR.

Po wykonanej naprawie SSR uszkodzenie najczęściej nie jest widoczne w żaden sposób a podczas badania czujnikiem lakieru cały element wykazuje oryginalną grubość powłoki– po naprawie u lakiernika niestety od razu widać dodatkową warstwę lakieru. Najczęściej też inną strukturę lakieru, oczka w lakierze bezbarwnym itp.

Dodatkowymi zaletami systemu SSR są bezsprzecznie czas wykonania usługi i jej dostępność. Jako właściciel pojazdu nie musisz już czekać w długich kolejkach do lakiernika. Realizacja naprawy SSR zajmuje do kilku godzin i jest zdecydowanie tańsza.

Przewiń do góry