ochrona lakieru

Woskowanie

cena od 159,00zł

Aplikacja wosku to podstawowa forma ochrony lakieru. Decydując się na tę usługę, profesjonalnie dobierzemy wosk do Twoich oczekiwań oraz do koloru i stanu lakieru.

Wśród dostępnych w naszej usłudze wosków znajdziesz woski naturalne i syntetyczne, twarde i miękkie, wydobywające głębię koloru i połysk czy oczyszczające powierzchnię.

hydrofobizacja szyb

Niewidzialna wycieraczka

cena od 99,00zł za komplet szyb

Podstawowa niewidzialna wycieraczka o trwałości do 6 miesięcy firmy AngelWax H2GO. Jej aplikacja na szyby samochodu gwarantuje dobrą widoczność podczas opadów atmosferycznych co wprost przekłada się na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Działanie niewidzialnej wycieraczki polega na bardzo silnym odpychaniu cząsteczek wody z szyb już od prędkości ok. 50km/h. Dzięki temu szyby są oczyszczane cały czas a nie tylko przy włączonych wycieraczkach. Dodatkowym pozytywnym aspektem hydrofobizacji szyb jest ograniczenie zużywania piór wycieraczek- używamy ich znacznie mniej.

renowacja i ochrona

Renowacja reflektorów

cena od 99,00zł za 2szt

Zniszczone i pożółkłe reflektory samochodu nie tylko znacznie pogarszają jego wygląd ale przede wszystkim bardzo negatywnie wpływają na widoczność po zmierzchu.

Powszechnie stosowane plastikowe klosze reflektorów z biegiem czasu stają się matowo – żółte głównie od wszelkiego rodzaju silnej chemii stosowanej na myjniach. Pozostawienie ich w takim stanie może skutkować rozwarstwieniem klosza i koniecznością wymiany, co jest zazwyczaj dość kosztowne.

Dzięki wykonanej renowacji reflektory znów wyglądają jak nowe przy zdecydowanie ograniczonym koszcie. Po wykonanej renowacji reflektorów zabezpieczamy je dedykowaną powłoką do kloszy plastikowych lub szklanych.

impregnacja

Impregnacja dachów cabrio

cena od 249,00zł

Samochody z dachem typu cabrio to coraz częstsi goście na naszych drogach. Ich użytkowanie wbrew pozorom nie zawsze musi być kompromisem pomiędzy komfortem a użytecznością.

Warunkiem wygodnego użytkowania kabrioletów przez cały rok jest odpowiednia impregnacja dachu- bez względu na wykonanie z tapicerki materiałowej czy vinylowej.

W ramach impregnacji stosujemy odpowiednie,dedykowane środki ochronne firmy CarPro o trwałości ponad 12 miesięcy.

Przewiń do góry